Κυριακή 4 Δεκεμβρίου 2011

ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ.

ΤΙΤΑΝΕΣ-Μ.ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΛΟΧΩΡΙΟΥ 67-30

Αποδίδοντας πολύ καλό μπάσκετ,ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο, η ομάδα των Τιτάνων κέρδισε το Καλοχώρι με 67-30. Παίζοντας καταπληκτική άμυνα σε όλο το παιχνίδι, κυρίως όμως στο τρίτο δεκάλεπτο , όπου δέχτηκε μόνο 2 πόντους, έπαιξε όμορφο και γρήγορο μπάσκετ και κέρδισε με σχετική άνεση όπως δείχνει και το τελικό σκορ. Από τους Τιτάνες διακρίθηκαν όλα τα κορίτσιαγια την πολύ καλή τους παρουσία τόσο στην άμυνα, όσο και στην επίθεση.
Δεκάλεπτα: 20-12, 36-21, 56-23, 67-30.
ΤΙΤΑΝΕΣ:Γαϊτάνη Ε., Αμαραντίδου, Γαϊτανίδου, Κανταρά 11(1), Κεσεσίδου 1, Ηλιάδου, Γιαντσιώρη 7, Πελτέκη 17(2), Κουτούση 16, Γαϊτάνη Α, Κυριακίδου, Σταμπουλίδου 15(1).
ΚΑΛΟΧΩΡΙ:Θωμά 5(1), Μαλτέζου, Καρακούλια, Ριτζαλέου 4(1), Τζαβέλα, Γιοσμά, Παυλίδου, Κουτσογκίλα, Κεσόγλου 8, Λάλου 11.