ΗΡΑΚΛΕΙΑ- ΠΡΟΣΟΤΣΑΝΗ 67-71 παρ. (59-59 κ.α.)
Διαιτητές: ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ - ΝΕ∆ΟΓΛΟΥ Α

Σημάδια βελτίωσης για την Προσοστσάνη που νίκησε εκτός την Ηράκλεια.
                  ΡΟΥΠΕΛ - ΚΑΟ ∆ΡΑΜΑΣ 59-72

Ο πρωτοπόρος ΚΑΟΔ συνέχισε το αήττητο σερί του και υποχρέωσε σε ήττα το Ρούπελ. Οι Σιδηροκαστρινοί πάλεψαν με όλες τους τις δυνάμεις κόντρα στον ΚΑΟΔ , ο οποίος ήταν ανώτερος και νίκησε δίκαια.
Το πρώτο ημίχρονο ολοκληρώθηκε με 29-33. Στη τρίτη περίοδο ο ΚΑΟΔ εξασφάλισε διαφορά 20 ποντων με την ομάδα του Σιδηροκάστρου να την μειώνει στο τέταρτο δεκάλεπτο στους 13.
 Τα δεκάλεπτα: 16-17,29-33,42-57,59-72
 Διαιτητές:ΚΑΝΤΖΟΥΡΙ∆ΗΣ - ΤΣΑΚΙΡΙ∆ΗΣ
Ρούπελ (Κηρύκος): Παπαδόπουλος 8(1),Ιωαννίδης,Χαραλαμπίδης 6(2),Αναστασιάδης,Καμπέρης, Ψαρράς,Γιαννάτος 33(3),Στάσας 1,Πολεμαρχάκης 2,Τάσκος,Πεχλιβάνος 4,Χριστοφορίδης 5(1).
ΚΑΟΔ (Γρηγοριάδης): Ρόξενος, Χαρισμίδης 9, Καρατσομπάνης 17(1), Γαϊτανίδης 2, Μελιάδης 5, Κουταλίδης 5, Κούμλελης 16(2), Θεοδωρίδης 3(1), Αμπελακιώτης 14(2).
                         ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ- ΣΕΡΡΕΣ  2017
Έχασαν οι Τιτάνες από μια καλύτερη ομάδα.
Διαιτητές:ΛΑΛΛΑ- ΜΥΣΙΡΛΗΣ
Δεκάλεπτα: 10-27, 28-43 (ημ.), 36-66, 54-71
 Τιτάνες Δράμας (Κακατσίδης): Γουλτίδης, Νεδής, Τζήκας 11 (1), Υφαντόπουλος 5 (1), Τοσουνίδης 17 (1), Βιδάκης 5 (1), Δημητρίου 6, Σπυριδόπουλος 8, Σαμλίδης, Γιανόγλου 2.
 Γ.Σ. Σερρών 2017 (Μπουτάκογλου): Δινάκης, Λαδιάς 2, Μποζουτσίδης, Ντίκογλου 6, Χατζής 13 (2), Γκολογκίνας 4, Ντινούδης 5 (1), Χατζηστεφάνου 9, Ασημάκης 7, Καρακώστας 5 (1), Μητρούδης, Λαγός 19 (4).