Κυριακή 10 Δεκεμβρίου 2017

ΗΤΤΑ ΣΤΟ ΡΥΣΙΟ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ

Αναγέννηση Νέου Ρυσίου – Τιτάνες Δράμας 61-54

Δεν τα κατάφερε η Γυναικεία ομάδα των Τιτάνων  και έχασε στο Ρύσιο από την Αναγέννηση. Η Δραμινή ομάδα ήταν καλή μόνο στο α΄ημίχρονο στο οποίο επέβαλε το ρυθμό της και ήταν μπροστά στο σκορ. Ένα κακό τρίτο δεκάλεπτο με σκορ 20-9, ήταν αρκετό για την τοπική ομάδα για να ελέγξει το παιχνίδι. Η ομάδα της Δράμας δεν μπόρεσε να αντιδράσει και έτσι η ήττα ήλθε φυσιολογικά.Διαιτητές: Χρυσάφης-Χατζημπαλίδης
Δεκάλεπτα: 11-9, 20-28, 40-37, 61-54
ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΝΕΟΥ ΡΥΣΙΟΥ (Μύρβαλη): Καμπίτση 5(1), Εμμανουηλίδου 8, Καλομιτσίνη 4, Κουλακιώτη 14, Ψαρρά 15(3), Τζίκου 4, Παπαδάκη 9, Βασλαματζή, Κουλαρτσά, Πασιούδη 2.
ΤΙΤΑΝΕΣ ΔΡΑΜΑΣ (Καρατσομπάνης):  Μαραγκού 8(2), Σαμολαδά 15(1), Γαϊτάνη Α. 11, Κυριακίδου, Τζιαμπάζη 6(2), Γιαντσιώρη 14, Αθανασιάδου, Βαρσάμη.